Multi Taxi Poznań zapewnia wszystkim klientom bezpieczny i komfortowy przejazd zadbanym, czystym autem. Jesteśmy korporacją z wieloletnim doświadczeniem i tradycjami. Nasi pracownicy to licencjonowany zespół , świetnie przygotowany do swojej pracy. Młoda kadra podchodzi do swoich obowiązków profesjonalnie i odpowiedzialnie. Udzielamy rabatów. Obsługujemy indywidualnych klientów i firmy na obszarze Lotnisko Ławica, Dworzec PKS , Dworzec Główny i Zachodni w Poznaniu oraz wszelkie hotele i puby, kina , restauracje i szkoły. Nasze taksówki Multi Taxi Poznań spełniają wszelkie standardy , dlatego po każdym kursie otrzymają państwo paragon fiskalny lub na życzenie fakturę  . Od kilku lat jako jedyni w Poznaniu oferujemy klientom przewóz dzieci taxi z fotelikiem Poznań (opcja za dopłatą i z wyprzedzeniem zamówienia) . Większość naszych taksówek wyposażona jest w terminale , co umożliwia płatność kartami płatniczymi.

Radio Multi Taxi Poznań oferuje również możliwość zamówienia taxi przez aplikacje Poznań (TAXITY) . Jest ona dostępna poprzez kliknięcie powyżej na ikonkę TAXITY lub pobranie ze sklepu Google Play. Każdy przejazd z naszym radio taxi jest zapisany w historii, klient w każdej chwili może zgłosić nam jakąkolwiek sprawę na firmowego maila radiomultitaxi@wp.pl

Jeśli chcesz tanio i bezproblemowo przemieścić sie po Poznaniu i nie tylko dobrze trafiłeś. Wszyscy nasi kierowcy to licencjonowani przewoźnicy. Posiadają odpowiednie badania lekarskie i psychotechniczne zgodne z wymogami ustawy o transporcie drogowym . Multi Taxi Poznań to najtańsze radio taxi w Poznaniu. Nasza korporacja taxi Poznań dojeżdża również po klientów z miejscowości taxi Swarzędz, Luboń, Przeźmierowo, Mosina, Suchy Las, Tarnowo Podgórne, Plewiska i innych okolicznych podpoznańskich gmin. Zamów taxi przez aplikacje Taxity Poznań  lub dzwoniąc pod  numer 538-77-55-53  a radio taxi w Poznaniu podjedzie w kilka minut !!!

Call Now Button